Instalacje wentylacyjne i klimatyzacyjne
dostosowane do Twoich potrzeb

Współpraca

Dla Klientów


Oferujemy pełen proces obsługi inwestycji – od kosztorysowania i wyceny, poprzez doradztwo, zakup towaru, jego transport i montaż, aż po serwis i pomiary skuteczności. Zajmujemy się kontrolą procesu powstawania i realizacji inwestycji. Świadczymy również usługi projektowe. Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych i biznesowych – właścicieli i zarządców firm, domów jednorodzinnych, hali przemysłowych czy instytucji publicznych. Współpracując z nami, zyskujesz pewność obsługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu.
 


Dla Partnerów


Zapraszamy do współpracy firmy z branży budowlanej, sanitarnej i elektrycznej, które są zainteresowane świadczeniem usług podwykonawstwa. Nawiążemy współpracę z producentami sprzętów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Interesują nas rozwiązania wysokiej jakości, funkcjonalne i ekonomiczne. Producentom sprzętów zapewniamy stałe zamówienia, a firmom usługowym - zlecenia przy realizacji dużych obiektów. Celem poznania szczegółów, prosimy o kontakt.

 Sprawdź naszą skuteczność...


Prowadzisz firmę z branży budowlanej, sanitarnej lub elektrycznej? Rozpocznij współpracę z ekspertem na rynku klimatyzacji i wentylacji. Poszukujemy podwykonawców z całej Polski!